SEZON JESIEŃ/ZIMA 2019

Sezon jesień/zima 2019 


1 kolejka:
29 sierpnia (czwartek)
20.15 Vakevatarna-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU

2 wrzesnia (poniedzialek)
18.15 TASK-Meuarna 0-7 RAPORT Z MECZU
20.15 Bomba-Kalos Kagatos 5,5-1,5 RAPORT Z MECZU
20.15 Eastogarna-Monsters 7-0 RAPORT Z MECZU

-----------

2 kolejka:
12 grudnia (czwartek)
20.15 Rebels-TASK (w Grudziadzu) 3.5-3.5 RAPORT Z MECZU
20.15 Eastogarna-Bomba 6-1 RAPORT Z MECZU

12 wrzesnia (czwartek)
18.15 Meuarna-Monsters 5-2 RAPORT Z MECZU
20.15 Vakevatarna-Kalos Kagatos 4-3  RAPORT Z MECZU
---------
3 kolejka:
16 wrzesnia (poniedzialek)
18.15 Monsters-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 TASK-Vakevatarna 2.5-4.5 RAPORT Z MECZU

19 wrzesnia (czwartek)
18.15 Bomba-Meuarna 4.5-2.5  RAPORT Z MECZU
17 grudnia (wtorek)
20.15 Kalos Kagatos-Eastogarna 6-1 RAPORT Z MECZU

--------
4 kolejka:
23 wrzesnia (poniedzialek):
18.15 TASK-Monsters 2-5 RAPORT Z MECZU
20.15 Bomba-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU

26 wrzesnia (czwartek):
19:30 Meuarna-Kalos Kagatos 4.5-2.5 RAPORT Z MECZU

8 października (wtorek)
20.15 Vakevatarna-Eastogarna 6-1 RAPORT Z MECZU

--------
Polfinaly MTP:
27 wrzesnia (piatek)
19.00 pierwszy polfinal
3 pazdziernika (czwartek)
18.00 drugi polfinal
4 pazdziernika (piatek)
19.00 trzeci polfinal

---------
5 kolejka:


5 wrzesnia (czwartek)
20.15 Eastogarna-Meuarna 5.5-1.5 RAPORT Z MECZU

7 pazdziernika (poniedzialek)
18.15 Monsters-Vakevatarna 2-5 RAPORT Z MECZU
20.15 Bomba-TASK 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 Rebels-Kalos Kagatos 1-6 RAPORT Z MECZU

----------
6 kolejka:
14 pazdziernika (poniedzialek)
18.15 Monsters-Bomba 3.5-3.5 RAPORT Z MECZU
20.15 TASK-Kalos Kagatos 0.5-6.5 RAPORT Z MECZU

17 pazdziernika (czwartek)
18.15 Vakevatarna-Meuarna 5.5-1.5 RAPORT Z MECZU
20.15 Eastogarna-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU

--------
Polfinaly IMT:
21 pazdziernika (poniedzialek)
18.15 pierwszy polfinal
20.15 drugi polfinal

24 pazdziernika (czwartek)
18.00 trzeci polfinal*

---------
7 kolejka
28 pazdziernika (poniedzialek)
18.15 Kalos Kagatos-Monsters 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 Meuarna-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU

31 pazdziernika (czwartek)
18.15 Eastogarna-TASK 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 Bomba-Vakevatarna 2.5-4.5 RAPORT Z MECZU 

---------
8 kolejka
4 listopada (poniedzialek)
18.15 Monsters-Eastogarna 1-6 RAPORT Z MECZU
20.15 Kalos Kagatos-Bomba 5.5-1.5 RAPORT Z MECZU

7 listopada (czwartek)
18.15 Meuarna-TASK 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 Rebels-Vakevatarna (w Grudziadzu) 0-7 RAPORT Z MECZU

---------
9 kolejka
12 listopada (wtorek)
18.15 Bomba-Eastogarna 6-1 RAPORT Z MECZU

3 grudnia (wtorek)
20.15 Kalos Kagatos-Vakevatarna 1-6 RAPORT Z MECZU

2 grudnia (poniedziałek)
16.30 Monsters-Meuarna 6-1 RAPORT Z MECZU
20.15 TASK-Rebels 3.5-3.5 RAPORT Z MECZU

----------
10 kolejka
18 listopada (poniedzialek)
18.15 Eastogarna-Kalos Kagatos 2-5 RAPORT Z MECZU
19.15 Rebels-Monsters (w Grudziadzu) 1-6 RAPORT Z MECZU
20.15 Vakevatarna-TASK 7-0 RAPORT Z MECZU

21 listopada (czwartek)
19.30 Meuarna-Bomba 6-1 RAPORT Z MECZU

---------
11 kolejka
25 listopada (poniedzialek)
18.15 Monsters-TASK 6-1 RAPORT Z MECZU
20.15 Eastogarna-Vakevatarna 1-6 RAPORT Z MECZU
20.15 Rebels-Bomba (w Grudziadzu) 1.5-5.5 RAPORT Z MECZU

28 listopada (czwartek)
18.15 Kalos Kagatos-Meuarna 5-2 RAPORT Z MECZU

----------
12 kolejka
2 grudnia (poniedzialek)
18.15 TASK-Bomba 2-5 RAPORT Z MECZU
20.15 Kalos Kagatos-Rebels 7-0 RAPORT Z MECZU

12 grudnia (czwartek)
18.15 Vakevatarna-Monsters 7-0 RAPORT Z MECZU
20.15 Meuarna-Eastogarna 4-3 RAPORT Z MECZU

----------
13 kolejka
9 grudnia (poniedzialek)
18.15 Bomba-Monsters 6.5-0.5 RAPORT Z MECZU
20.15 Kalos Kagatos-TASK 7-0 RAPORT Z MECZU

12 grudnia (czwartek)
20,15 Meuarna-Vakevatarna 3-4 RAPORT Z MECZU
26 września
20.15 Rebels-Eastogarna 0-7 RAPORT Z MECZU

------------
14 kolejka
16 grudnia (poniedzialek)
18.15 Monsters-Kalos Kagatos 1-6 RAPORT Z MECZU
20.15 TASK-Eastogarna 0-7 RAPORT Z MECZU


19 grudnia (czwartek)
19.30 Vakevatarna-Bomba 6.5-0.5 RAPORT Z MECZU
20.15 Rebels-Meuarna (w Grudziadzu) 4-3 RAPORT Z MECZU

--------
Druzynowy Puchar Torunia
27 grudnia (piatek)
19.00 final

--------

Mistrzostwa Torunia Par
7 stycznia (wtorek)
19.00 final
--------
Indywidualne Mistrzostwa Torunia
10 stycznia (piątek)
18.00 final
20.00 Impreza koncowa